Podsumowanie English Workshop For Women

My nadal nie możemy w to uwierzyć ale stało się! 𝐄𝐧𝐠𝐥𝐢𝐬𝐡 𝐖𝐨𝐫𝐤𝐬𝐡𝐨𝐩 𝐅𝐨𝐫 𝐖𝐨𝐦𝐞𝐧 oficjalnie dobiegł końca! Siedemnaście odważnych kobiet, które w dniach od 03 – 14.07.2023 r. zdecydowały się wziąć udział w projekcie udowodniły nam, że nasze pomysły mają sens w ich realizacji! To jaki progres poczyniły nasze uczestniczki podczas tych 10 spotkań jest olbrzymi! Były rozmowy, ćwiczenia, żarty i piosenki! Każda z nas czuła, że ten czas jest właśnie dla niej. Tu i teraz. Relacje, wsparcie i nawiązanie nowych znajomości…. To co my umiemy najlepiej czyli stworzyć przestrzeń dla kobiet kolejny raz nam wyszło…

💚 Dziękujemy amerykańskiej organizacji non-profit 𝐄𝐚𝐠𝐥𝐞-𝐎𝐫𝐳𝐞ł oraz 𝐀𝐤𝐚𝐝𝐞𝐦𝐢𝐢 𝐍𝐚𝐮𝐤 𝐒𝐭𝐨𝐬𝐨𝐰𝐚𝐧𝐲𝐜𝐡 𝐰 𝐍𝐨𝐰𝐲𝐦 𝐒𝐚̨𝐜𝐳𝐮 za wspólny projekt.

💚 Dziękujemy dziewczyny za zaufanie! Dziękujemy, że razem z nami tworzyłyście Workshop.

💚 Dziękujemy #AmericanTeam Gretchen Espinetti, Lorraine Flynn, Samantha Schaedler, Deborah Wolski i Donald Wolski za cudowny czas, za pomoc i niesamowite podjeście podczas zajęć i po za nimi. Dziękujemy za grę w Baseball i Sweet Caroline! Love you All!💚🇵🇱💫🇱🇷

💚 Dziękujemy naszej polskiej kadrze Basi, Agnieszce, Magdzie i Ani! Niezastąpiona pomoc przy tworzeniu zajęć.

💚 Dziękujemy studentom Akademii Nauk Stosowanych! Aleksandra Dumasa miał swoich trzech muszkieterów a my miałyśmy swoich trzynastu 😁😉Basia, Natalia, Sandra, Kamila, Julia, Adrian, Ewelina, Julia, Joanna, Marysia, Julia, Zuzia i Karolina DZIĘKUJEMY! Wasze zaangażowanie i pomoc podczas zajęć i wycieczek była bezecenna! Jesteście wspaniali All!

💚 Martynie Kędrze za uchwycenie okiem fotografa ważnych chwil podczas workshopu.

💚 Dziękujemy piekarni i ciastkarni Tęgoborze za przepyszne słodkie smakołyki, które rozpieszczały naszych gości i uczestników.

💚 Dziękujemy Bankowi Spóldzielczemu w Nowym Sączu za wsparcie.

💚 Dziękujemy naszym rodzinom! Za wyrozumiałość i pomoc podczas trwania całego projektu!

💚 Dziękujemy Wam wszystkim, którzy kibicowaliście nam! Za każde miłe słowo i za docenienie naszej pracy!

To co! Zapraszamy do fotorelacji i 𝐇𝐚𝐯𝐞 𝐚 𝐠𝐨𝐨𝐝 𝐝𝐚𝐲!

Leave a Comment

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *